ویدئوها

فیلم ترسناک از مرز ۱۰۰ میلیون دلار را رد کرد

مجموعه: بهار نیوز, فرهنگی و هنری تعداد بازدید: 4
فیلم ترسناک از مرز ۱۰۰ میلیون دلار را رد کرد

گروه فرهنگی: فیلم سینمایی “مکان بی صدا” به کارگردانی کرازینسکی توانست در جدول جهانی فروش مرز ۱۰۰ میلیون دلار فروش را گذرانده و جزو بیست فیلم پرفروش سال قرار گیرد.

به گزارش میزان، فیلم سینمایی "مکان بی صدا" به کارگردانی کرازینسکی توانست در جدول جهانی فروش مرز ۱۰۰ میلیون دلار فروش را گذرانده و جزو بیست فیلم پرفروش سال قرار گیرد.فیلم سینمایی "مکان بی صدا" اثری ترسناک به کارگردانی "جاش کرازینسکی" در دومین هفته از اکران خود به فروشی معادل ۱۰۳٫۲ میلیون دلار دست یافت.
فیلم ترسناک سال سینما مرز ۱۰۰ میلیون دلار را رد کرد+عکس//////////////////////سه شنبه
برایان وود و اسکات بک از جمله فیلمنامه نویسان مطرح سینمای هالیوود نگارش این فیلم در ژانر وحشت را بر عهده داشته اند. پلاتونیوم دانس ساخت این اثر سینمایی را بر عهده داشته است.کارگردان این فیلم سینمایی "جان کرازینسکی" خودش نش اول این فیلم سینمایی را در کنار "امیلی بلانت" بر عهده داشته است. علاوه جان کرازینسکی و امیلی بلانت بازیگرانی نوح جوپ، میلیسینت سیمون، کید وود وارد و لئون راسوم در فیلم "مکان بی صدا" به ایفای نقش پرداخته اند.
فیلم ترسناک سال سینما مرز ۱۰۰ میلیون دلار را رد کرد+عکس//////////////////////سه شنبه
کرازینسکی پیش از این کارگردانی چهار اثر سینمایی را بر عهده داشته که از جمله آنها می توان به هولار، دفتر و مصاحبه با آقای خاص اشاره کرد.

به نقل از : بهار نیوز

باز نشر توسط : مگا خبر

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فیلم ترسناک از مرز ۱۰۰ میلیون دلار را رد کرد”

قالب تفریحی